Jste zde: Domácí stránka |
Modelová železnice > Jak nakupovat > Dodací podmínky pro nákupy objednané prostředky komunikace na dálku

Dodací podmínky pro nákupy objednané prostředky komunikace na dálku

Našim zákazníkům nabízíme nejrozšířenější způsoby dodání zboží:

 

  1. Zboží je zasíláno v rámci ČR na dobírku Českou poštou. Vaše objednávka bude odeslána Českou poštou. Zásilku odesíláme formou Obchodního balíku, tzn., že doba doručení by měla být podle informací České pošty do druhého dne od odeslání. V případě, že Vám zaměstnanec pošty nemůže předat zásilku přímo, bude uložena po dobu 7 dní na Vaší poště a poté se vrací zpět. Náklady na bezdůvodně ( tzn. v předstihu nevysvětlenou e-mailem, nebo telefonicky) nevyzvednutou zásilku jsme oprávněni v souladu Nákupním řádem požadovat po kupujícím. Cena poštovného a balného je 150,-Kč. Pokud cena objednaného zboží přesáhne 5.000,-Kč, poštovné a balné je zdarma.
  2. Zboží je možné vyzvednout osobně v naší prodejně - Pokud si to zákazník přeje, zboží je možno uhradit a vyzvednout v naší prodejně na adrese Svět vláčků, OC EDEN, Vršovická 1527/68b, 100 00 Praha 10. Standardní délka doby uložení je 7 dní. V případě převzetí zboží na prodejně se jedná o rezervaci, zboží si můžete vyzkoušet, prohlédnout před uskutečněním nákupu a proto 14 denní lhůta na odstoupení od smlouvy u tohoto způsobu neplatí. Možná je výměna do 7 dnů za jiné zboží. V případě vyzvednutí na prodejně balné ani poštovné není účtováno.
  3. Zboží je zasíláno poštou nebo kurýrní službou- Pokud kupující v objednávce zvolí jako způsob platby bankovní převod, úhradu provede podle faktury, která mu bude zaslána společně se závazným potvrzením objednávky. Zboží bude prodávajícím kupujícímu odesláno poštou nebo kurýrní službou  bezprostředně po připsání úhrady na bankovní účet prodávajícího. U zásilek s adresou doručení v ČR je cena poštovného a balného celkem 150,-Kč. Pokud cena objednaného zboží u zásilek s adresou doručení v ČR přesáhne 5.000,-Kč, poštovné a balné je zdarma. U zásilek s adresou doručení v zahraničí se účtuje poštovné podle adresy doručení, přičemž účtované poštovné je shodné s aktuálním ceníkem České pošty ke dni fakturace.

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.