Jste zde: Domácí stránka |
Modelová železnice > O společnosti

O společnosti

Sortiment

V našem sortimentu naleznete vše pro modelovou železnici měřítek H0 (včetně H0e), TT a N. Skladem máme přibližně 100 typů lokomotiv, několik stovek různých druhů železničních vozů, kompletní sortiment kolejiva firem ROCO a TILLIG, kompletní řadu budov firmy AUHAGEN, velmi velký výběr prvků pro tvorbu krajiny od firem NOCH a AUHAGEN a mnoho dalšího zboží.

Kromě prodeje výše uvedeného zboží nabízíme výrobu kolejiště z našeho zboží podle požadavků zákazníka. Jedná se o službu, kterou chceme vyjít vstříc především zájemcům o pořízení modelové železnice, kteří z důvodu nedostatku času nebo zkušeností nechtějí model kolejiště sami stavět. Jelikož se jedná o službu, kterou zákazníkům poskytujeme jako bonus, při stavbě kolejiště na zakázku účtujeme pouze materiál. 

Prodejna

Rádi Vás obsloužíme v naší prodejně v přízemí obchodního centra EDEN na adrese Vršovická 1527/68b, 100 00 Praha 10. Otevřeno máme každý den od 9.00 do 21.00.

Nákup můžete uskutečnit i prostřednictvím našeho elektronického obchodu, kde naleznete výběr ze sortimentu.

24 hodin denně jsme Vám samozřejmě též k dispozici na telefonu +420 602 499 003 nebo na e-mailové adrese

Jak se k nám dostanete

Autem:

Po Jižní Spojce směrem od Barrandovského mostu, odbočit na výjezdu "Vršovice", na první světelně řízené křižovatce (ihned po výjezdu z Jižní Spojky) do leva, pokračovat rovně přes dvě světelně řízené křižovatky. Po podjetí železničního viaduktu je po pravé straně silnice stadion SK Slavia Praha (Sinobo Stadium), OC EDEN je na levé straně ulice. Parkování (zdarma) je pro vozidla o výšce do 2,2 m možné v garážích obchodního centra. Větší vozidla a vozidla na pohon LPG mohou parkovat též zdarma v bezprostředním okolí OC.

MHD:

Tramvají č. 6, 7, 22 nebo 24 na zastávku "Slavia", nebo autobusem č. 135, 136, 150 nebo 213 na zastávku "Slavia".

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.